fbpx

Apie mus

PLASTIKUI - NE

Gyvename vartotojiškoje visuomenėje, kur naujus daiktus perkame kone kasdien.  Savo maisto produktus dažnu atveju įsigyjame, juos gaminame ir laikome plastikiniuose induose, todėl EKOCAT siūlo ne tik gamtą tausojančius, daugkartinius, bet ir gyvenimo įpročius keičiančius produktus maisto laikymui.

KODĖL EKOCAT?

Tikime, kad atsakomybės tausojant mūsų nuostabią planetą, kaip ir vietos mūsų rankinėse ir krepšiuose, niekada nebus per daug. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl nusprendėme sukurti EKOCAT – daugkartinius, funkcionalius ir gamtai draugiškus produktus, kurie lanksčiai prisitaiko prie naudotojų norų ir aplinkos.

PRODUKTŲ LANKSTUMO GALIMYBĖS: NUO MEOW IKI WOW

Ekocatlankstus kaip katė. Mūsų gertuvės, kavos puodeliai, šiaudeliai bei maišeliai yra itin funkcionalūs ir gali pakeisti savo dydį, todėl sulanksčius gali sumažėti perpus. Ir jei tikėtume posakiu, jog katės turi devynis gyvenimus, tai ilgaamžis EKOCAT pergyventų jas visas.

EKOLOGIŠKUMAS: mūsų EKO – tavajam EGO

Ekocat produktai skirti individualistams, altruistams ir kiekvienam, kuriam rūpi jį supantis pasaulis. Jei rūpiniesi gamta ir savimi, Tu gali būti pokyčiu, kurį nori matyti aplinkui. EKOCAT yra ekologiškas produktas, pagamintas iš sveikatai, maistui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

SILIKONINĖ PRODUKCIJA: TVARUMO ETALONAS – PONAS SILIKONAS

EKOCAT indai ir produktai gimė iš didelės meilės aplinkai ir silikono. Pirmajam ingredientui atiduota visa širdis, antrajam pasitelkėm savo smegenis. Silikonas nekenkia žmogui bei gamtai, mažai sveria, nedūžta, yra atsparus karščiui, šalčiui, smūgiams ir, svarbiausia, blogai nuotaikai, kurią sukelia vienkartinis plastikas.

EKOCAT siūlo Jums keisti savo kasdienius įpročius, kurie padės tausoti aplinką, gyventi ekologiškiau ir taupyti Jūsų pinigus!

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.