fbpx
Kodėl Ekocat patinka net kūdikiams

Kodėl Ekocat patinka net kūdikiams

Šiandien vis daugiau žmonių domisi ekologija ir būdais, kaip padėti mūsų planetai – sumažinant bent jau savo aplinkos taršą. Prisipažinsiu, man taip pat suvirpa širdis žiniasklaidai viešinant baisius faktus apie plastiko paplitimą, žūvančius banginius, dūstančius paukščius, tirpstančius ledynus ir prognozuojamą baisią lemtį mūsų planetai Žemei bei mums visiems. Džiaugiuosi, kad nepatenkintų, tokių kaip aš, būrys, auga visame pasaulyje. Taip pat suprantu, kad mano veiksmai yra tokie menkučiai – plastikinių maišelių vartojimo sumažinimas, šiukšlių rūšiavimas, puodelio bei gertuvės pasirinkimas daugkartine vietoj vienkartinių kavos puodelių bei plastiko buteliukų naudojimo… Vis dėl to, kaip ten sakoma, pradėk nuo savęs. Jeigu mes visi darytume pokyčius savo gyvenime, savo aplinkoje, kurie iš pažiūros atrodo tokie nereikšmingi, kokį pokytį visi kartu galėtume pasiekti?! Šita mintis ir įkvepia, ir verčia imtis veiksmų.

Kodėl pasirinkau Ekocat? O kodėl ne? Pamačiau gertuvę – patiko. Pabandžiau ir likau patenkinta. Ja patogu naudotis. Patiko, kad kamštelis atsisuka ir užsisuka itin greitai ir lengvai. Dažnai gertuvės su kamšteliais sukelia daugiau vargo. O čia jo tiesiog nėra. Net malonu.

Į gertuvę galima pilti net karštą gėrimą. Kadangi auginu kūdikį, kasdien bent porą valandų praleidžiame lauke. Vasarą į gertuvę pildavau vėsų vandenį. Atšalus orams įsipilu visai karšto iš virdulio ir mėgaujuosi dar šiltu įpusėjusi pasivaikščiojimą. Taip ir rankas susišildau.

Laisvo laiko auginant kūdikį daug nelieka, tad galimybę plauti indaplovėje tikrai vertinu.

Dar vienas privalumas, kurį tikriausiai supras tie, kam aktuali tyla, yra tai, kad jis silikoninis, vadinasi, tylus. Norėdama atsigerti naktį nebijau prižadinti mažylio net tamsoje, tyliai pasiimu gertuvę, atsuku, ir vėliau padedu taip pat tyliai ant grindų. Jokio garselio! Nuostabu! Mano kūdikis, toliau ramiai miegodamas, tai tikrai įvertina.

Gertuvė nedūžta. Ją vežiojuosi užsidėjusi ant vežimo apkloto, tad bandant įveikti aukštus rajono šaligatvių bortelius jai jau teko patirti gravitacijos jėgą. Tačiau nieko nenutiko, tik minkštai bumbtelėjo žemėn. Plastikinė tikriausia būtų bent įskilusi.

Susilaukus vaikelio mažą mano mėgstamą rankinę pakeitė kaip aš vadinu „rankinukas“, kuriame telpa atsarginiai pampersai, rūbeliai, paklotas, čiulptukas, drėgnos servetėlės, pašluostėlis-merliukas, keli žaisliukai, barškučiai, servetėlės… dar krūva mano daiktų, tarp kurių dar sugebu įsprausti gertuvę, nes be vandens ilgai neišbūčiau. Todėl labai smagu, kad bet kurios išvykos pabaigoje „rankinuke“ bent šiek tiek daugiau vietos atsiranda. Susimažinu tuščią gertuvę ir nešulėlis kiek palengvėja.

Apskritai gertuve naudojuosi nuolatos, būdama namie taip pat, nes geriu daug vandens, ir gertuvė nuolatos šalia manęs. Su puodeliu vandens neprilakstysi.

Kadangi patiko gertuvė, išbandžiau ir maišelius. Puikus pakaitalas plastikiniams vienkartiniams maišeliams. Jie taip pat plaunami indaplovėje. O laikyti juose galima bet ką. Kai einame pasivaikščioti, juose laikau sumuštinius, ir tyliai išsitraukiu vaikeliui miegant. Iš maišelio esu valgiusi košę. Svarbiausia, kad jie visiškai sandariai užsispaudžia. Jei norėčiau ir sriubą tikriausiai galėčiau taip valgyti. Turiu jų keletą, tad kol vieni ilsisi indaplovėje, savo šaunų darbą atlieka kiti. Jie praverčia ir kelionėje, nenaudojamus lengva susukti ir jie gerokai sumažėja.

Man patinka galimybė sumažinti šiukšlių kiekį aplink save. Ir, pasirodo, man patinka silikoniniai gaminiai. Juos atradusi labai džiaugiuosi. Kol kas apie kavą tik pasvajoju. Bet kai jau galėsiu gerti, būtinai įsigysiu ir silikoninį kavos puodelį. Juk svarbiausia pradėti nuo savęs, ar ne?

Share this post

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.